גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
אני רוצה לפתוח עסק. גן פעוטון. ממה להתחיל?
05.08.2021
575
אורה אורה

3 תשובות
איציק איציק
מתנדב לסייע
שלום רב, אשמח להכין עבורכם ללא תשלום תכנית עיסקית שתסייע לקבל החלטות נכונות ועיסקיות זה תחום התמחותי
כמה שלבים פשוטים :)
בגדול זה לא כזה מורכב קודם כל 1) להחליט עם כמה ילדים את רוצה להתחיל. 2) את צריכה להחליט אם את עושה את זה בבית או משכירה מקום. 3)לרכוש את הציוד הנדרש. והכי חשוב לבחור אסטרטגיית שיווק נכונה שבה את תוכלי לייצר לעצמך לקוחות אם את שואלת אותי תפני למקומון של העיר שלך ותעשי כתבת תדמית ממומנת שהכותרת שלה תיהיה: עד מתיי אלימות כלפי ילדים בגנים שמהות הכתבה תיהיה בעצם שמראיינים אותך ושואלים אותך שאלות לגבי מה דעתך על האלימות של הגננות בגנים?איך את חושבת שאפשר למגר את התופעה? ובכלל כל מה שקשור לתחום הזה זה תחום שמאוד נוגע לאמהות אוטמטית ייקראו את הכתבה הרבה יותר אנשים מה שיספק לך חשיפה רחבה מאוד לקהל יעד פוטנציאלי.ובכתבה תכניסי פסקה שבה את מסבירה שפתחת את הגן בגלל שזה נגע בנקודה מאוד רגישה בחיים שלך שבעקבותייה החלטת לפתוח את הגן אני מאמין שזה יספק לך הרבה לקוחות וייתן לגן שלך תדמית ממש טובה וגם לך אני אישית מתעסק בכל מה שקשור לאסטרטגיות עסקיות לעסקים,שיווק,בניית אתרים את מוזמנת לדבר איתי אני יישמח לייעץ לך :) 053-2205583 שניר שטרית www.snirshitrit.com
אוכל לעזור לך מול מס הכנסה, מעמ וביטוח לאומי
תוכלי ליצור איתי קשר :)